Būti geriausiam


Kaip gyveni? Kaip sekasi? Kas naujo? Kaip mokslai? Ką žadi studijuoti? Pastarosiomis savaitėmis tai girdžiu ir pati užduodu daugybę tokių kausimų - beprasmių ir neturinčių atsakymų.  Pavargau nuo atstumų, įtampos, minčių ir sprendimų apie ateitį, ką pasirinkti ir koks žingsnis būtų teisingiausias...

Mano gyvenime ėmė vyrauti ir dar vienas klausimas. Kaip išlikti geriausiu savo srityje? Štai gyveni mažam mietely, mažoj šaly ir rodos esi nuostabus, nepralenkiamas, žodžiu, esi geriausias. Kol vieną dieną perlipi komforto zonos ribas ir netikėtai supranti, kad toli gražu toks nesi. Tokiu atveju yra keletas kelių.
Pirmas: pasiduoti, likti savo saugioj aplinkoj, būti garbinamam ir tikėtis, jog niekas iš plataus pasaulio netrikdys tavo viešpatavimo.
Antras: susiimti ir toliau tobulėti, nepasiduoti, mokytis iš tų, kurie puikiai išmano savo darbą, įdėti daug pastangų, tikėti savimi.

Nežinau, kaip jums pirmasis variantas, bet aš linkusi prie antrojo. Nes jei iš tiesų norėsi ir sieksi savo tikslo, kovosi už save ir nei minutei nenustosi tikėti tuo, ką darai (kad ir kaip tai būtų sunku) visos šios pastangos bus įvertintos ir atsipirks su kaupu.

Cat Power - The Greatest   

IMG_8265 copyKomentarų nėra:

Rašyti komentarą