Just Little ThingsUntitled-1

IMG_6286 copy


Šeštadienį paklausiau Mielosios Rūtėlės B. kas jai įžiebia ugnelę akyse. Nuostabią ugnelę, kai rodos gali valandų valandas nenustodamas kalbėti apie vieną ir tą patį, o vien pagalvojus apie tai lūpų kampučiai savaime pakyla. Ir šis klausimas privertė šiek tiek susimąstyti.

Mano akys ima spindėti, kai galiu kalbėti su žmonėmis visiškai nebuitiškomis temomis. Tokiomis apie kurias galbūt nieko neišmanau, tačiau pavyksta įsivelti į painiausias diskusijas ir kalbi tiek, kad taip išdžiūsta gerklė, jog daugiau nebegali ištarti nei vieno žodžio.

Bet ne tik tai. Kartais užtenka labai mažai, nebūtinai ugnelei akyse, tiesiog.
Gaivus kvapas vakaro po lietaus šiltą dieną, pasisėdėjimas terasoje su pačiom geriausiom draugėm, kai apsirengi suknelę, į kurią vėl telpi arba grižti namo su  lauktuvėm ir nekantrauji jas įteikti, kai pamatai žmogų kurio be galo pasiilgai, paimi skaityti knygą, pagaliau pabaigus visus darbus, arba geri vyną iš didelių taurių, beskubant užuosti pažįstamą kvapą.

Visi maži dalykėliai daro gyvenimą gražesnį, mielesnį, o žmones laimingesnius. Ir kad ir kaip tai banaliai nuskambėtų, reikia išmokti džiaugtis paprastais dalykais. Ir, žinoma, puoselėti užsiėmimus ir žmones, kurie įžiebia tą liepsnelę akyse.

Kas Jums įžiebia ugnelę akyse?


IMG_6300 copy

IMG_6303 copy

IMG_6293 copy

IMG_6294 copy

IMG_6297 copy

IMG_6290 copy


Band of Horses - The Funeral 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą