Pažadai

IMG_0876 copy copyIMG_0899 copy copy

IMG_0877 copy copy

IMG_0861 copy copy copy
Pažinojau vieną vaikiną, kuris, visada laikėsi savo pažadų. Tada mylėjau tą vaikiną ir iš jo daug išmokau. Ypač laikytis duoto žodžio.

Laikui bėgant vis labiau suprantu šios vertybės svarbą. Pažadais švaistytis negalima, mano minėtas vaikinas tai puikiai mokėjo ir niekada nežadėdavo to, dėl ko nebuvo tikras visu šimtu procentų. Į savo merginos gimtadienį jis tai pat negalėjo pažadėti, kad atvyks, nes bala žino kas gali įvykti tuo laiku. Ir iš tiesų be jokio sarkazmo sakau, šis žmogus elgėsi labai teisingai.

Ir aš pagaliau išmokau šią pamoką. Niekada nežadėti to ko negali ištėsėti, ar bent jau nesi tikras kad galesi. Nes kaip apgailėtinai jaučiasi tas, kuris, amžinybę laukia pažadėtojo džiaugsmo ir galiausia nusivilia, pažadėtojas niekada nesupras, kol to pats nepatirs.

Tik štai kaip atskirti kieno pažadais dabar tikėti dar tik mokausi. Kartais skaudžiai, kartais sėkmingai.


Bondax - All Inside 

IMG_0878 copy

IMG_0879 copy

Untitled-1

IMG_0897 copy

6 komentarai:

 1. o zinai kaip reik ismokt atskirt tikruosius pazadus? Prisimink kaip Marius daro: pasitiketi visais, kol kazkurie nenuvilia, bet svarbiausia jokio isankstinio nusistatymo! Taip ir atsirinksi:)

  riut riut

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Iš tiesų tai gal ir šito Mariaus č tiesa, tik, kad tie nuvylimai per daug nemalonūs: )

   Panaikinti
  2. bet o kaip daugiau? skirstyti zmones nevalia pries:)

   Panaikinti
  3. taip pritariu, kad negalima skirstyti pries, bet juk kiekvieną žmogų daugiau mažiau analizuoju nuo pirmos pažinties taip, stebi kaip elgesi su kitais žmonėm, kaip laikosi duotų mažų pažadų ir pamažu atpažįsti. Pritariu, kad nusivylimas yra žingsniai link to pažinimo:)

   Panaikinti
 2. Aš negaliu, kaip tu mane žavi. Kuo toliau tuo labiau. Skaitau ir visada priverčiu save galvoti, ką tu turi omenyje (net dabar, kai visiems garsiai rėkiu, kad man atostogos ir galiu negalvoti!). O dar nuotraukų grožis, šiluma iš jų. Jaučiu, jeigu pamatyčiau tave netyčią, pribėgčiau apkabinti, kad truputį tos šilumos ir grožio atimčiau! :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kiekvienas toks komentaras kaip įkvėpimas ir postūmis daryti tai ką darau ir nesustoti! skaitau ir šypsausi :)) ačiū labai! Ir jei pamatysi BŪTINAI pribėk!:D

   Panaikinti