Naujas vėjasIMG_2471 copy

IMG_2444 copy

IMG_2418 copy
`
IMG_2416 copy

IMG_2292 copy


IMG_2289 copy


- Jauti vėją?
- Jau nebe.

Nebejaučiu vėjo ir jis nebeatneša praeities prisiminimų. Vėjas tai laisvė. Jėga, kuri apgaubia netikėtumais, užgrūdina ir sužavi. Vėjas kas kart kitoks. Kartais šiltas, vasariškas vėjelis svaigina ir vilioja nuotykiais, šnabžda nesuprantamus tirštus žodžius, kurie virsta neperžvelgiamu rūku. Šie įsipina į šviesius nešukuotus plaukus ir tada pamiršti save. Pakyli virš savo sąmonės ir nepastebi, kad jaunas švelnus vėjelis ištiesų daug malonesnis. Daug artimesnis.

Nebeieškau vėjo, nebeieškau užuovėjos. Senstu, pasenau. O gal tai - laikas sušilti? Šiomis dienomis pamirštu kas buvo ir nemąstau kas bus. Nes toks jau tas gyvenimas. Labai vėjuotai malonus ir saldus, labai nuodėmingas. O aš darau tik malonias nuodėmes. Vildamasi, kad karma man nusišypsos.

-Painu. 
-Tiesa, bet taip dabar yra.

Kavinsky - Nightcall 
Untitled-1

IMG_2313 copy

IMG_2322 copy

IMG_2328 copy

IMG_2309 copy


4 komentarai:

 1. Tik dabar atradau tavo blogą ir manau čia užsuksiu dar ne kartą :)
  Aš taip pat turiu blogą: http://wolffashion.blogspot.com/
  Rašiau visą laiką angliškai, nes neturėjau labai daug lietuvių skaitytojų, bet paskutiniu metu jų atsiranda vis daugiau ir daugiau, tad nusprendžiau paklausinėti daugiau žmonių ar verta rašyti ir lietuvių kalba ar ne? Jei nesunku, užsuk ir palik savo nuomonę :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. smagu girdėti!
   Labai gražus blogas:)
   o rašyti manau vertėtų taip kaip lengviau reikšti mintis. Jeigu lengviau lietuviškai (kaip man) dėl kitataučių skaitytojų (kurių turiu nedaug) verta išversti tam tikrus tekstus:)

   Panaikinti